У Чернівецькій області судитимуть банду, яка скоїла розбійний напад на голову суду

 

Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно організатора та трьох учасників організованої злочинної групи, які у липні 2017 року вчинили розбійний напад на голову одного з судів Чернівецької області.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Чернівецької області,  27-річний чернівчанин організував злочинну, стійку, озброєну вогнепальною зброєю, банду з метою здійснення ряду нападів на окремих громадян. До складу вказаного злочинного угрупування  обвинувачений залучив трьох своїх знайомих з якими спільно проходив військову службу в зоні проведення АТО.

Так, після досягнення згоди всіма учасниками групи, детально вивчивши декларації держслужбовців та посадовців, зловмисники вирішили здійснити напад на сім’ю голови одного з судів Чернівецької області.

Так, 10 липня близько 6 години ранку обвинувачені прийшли до помешкання потерпілого, напали на нього та його дружину, застосовуючи фізичне насильство та погрожуючи  застосуванням вогнепальної зброї заволоділи грошовими коштами в сумі майже 11 тисяч євро.

За скоєне зловмисникам загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 15 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ