У чернівецькій поліклініці №2 можна пройти мамологічне обстеження

Прийом пацієнтів з 1 лютого розпочав мамографічний кабінет поліклініки №2, який отримав санітарний паспорт з Держпродспоживчої служби та ліцензію з Державної інспекції ядерного регулювання України.

Про це повідомила головний лікар установи Світлана Широкова.

Жінки, які проживають або працюють у місті Чернівці, мамографічне обстеження проходять безкоштовно. За направленнями лікарів із районів області – обстеження платні ( вартість до 200 гривень).

Для проходження рентгенологічного обстеження у мамо графічному кабінеті необхідно надати:

– паспорт (для ідентифікації особи і місця проживання);

– скерування від лікаря ( для обґрунтованості діагностичних процедур);

– інформацію про вагітність та/або грудне вигодовування;

– довідку з місця роботи ( для жінок, які не зареєстровані, але працюють у Чернівцях і бажають пройти обстеження безкоштовно).

Для обстеження жінок віком до 40 років попередньо необхідно отримати консультацію та направлення у лікаря-мамолога (згідно з наказом МОЗУ від 2004 р. № 676 «Про затвердження клінічних протоколів з акушерської та гінекологічної допомоги»).

Запис на обстеження проводиться в кабінеті 208 поліклініки №2 або за телефоном: 52-28-76. Мамографічний кабінет працює всі робочі дні тижня за наступним графіком :

Понеділок – 08.30-14.30

Вівторок – 11.00-17.00

Середа – 08.30-14.30

Четвер – 11.00-17.00

П’ятниця – 08.30-14.30

Результат обстеження жінка отримує на наступний день. У разі виявлення патології жінка може отримати консультацію лікаря-онколога безпосередньо в поліклініці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ