У Чернівцях депутати міськради підтримали звернення щодо будівництва дитсадка

Сьогодні на сесії міськради депутати підтримали петиції щодо будівництва дитячого садочка та облаштування зони відпочинку.

Зокрема, було розглянуто петицію Дениса Свекли щодо будівництва садочка (навчально-виховного комплексу) в мікрорайоні «Гравітон», яка набрала 250 голосів.

Попередньо звернення розглядалось в присутності автора за участю фахівців департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради . Більшістю голосів міських депутатів петиція була підтримана. Разом з тим, депутати запропонували будівництво дошкільного закладу здійснити не на базі ЗОШ№13 за адресою вул. Немирівська, 3, а на окремо визначеній департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин ділянці. За дану пропозицію проголосувало 24 депутати.

Також міськрада розглянула петицію щодо передачі земельної ділянки товариству колективних забудовників №5 для створення дитячого майданчика, спортивної зони та зони відпочинку на вулиці Полтавській, 1. Втім, було зазначено, що ця земельна ділянка надана в оренду МПП «Будівельник» до 2054 року. Утім, депутати петицію підтримали і доручили департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин запропонувати заявнику іншу земельну ділянку та закріпити її за будівництвом дитячого майданчику, – повідомили у міськраді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ