У Чернівцях хірурги врятували юнака від смерті. Лікарі припускають, що хлопець вживав біодобавки для нарощування м’язів

 17-річного чернівчанина врятували від недуги, яка для дітей та підлітків є смертельно небезпечною.

“Різкий біль, нудота та блювота – у такому стані юнака привезли до хірургічного відділення Чернівецької міської дитячої лікарні. Думали, у нього апендицит. А виявилося – панкреонекроз. Простими словами – це коли підшлункова відмирає. – За 20 років моєї роботи такий діагноз у дітей констатуємо вдруге. На жаль, першого пацієнта – йому було 16 років – врятувати не вдалося”, – розповів Олег Боднар, член Європейської асоціації дитячих хірургів та Нью-Йоркської академії наук, професор, завідувач кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ.

Лікарі припускають, що хлопець вживав біодобавки для нарощування м`язів. Можливо, на цей чужорідний реагент так відреагувала підшлункова залоза.

“Ми три дні проводили консервативне лікування, однак воно не давало бажаного результату”, – продовжує Олег Боднар.  “На щастя, у нашому випадку лікування було ефективне, щоправда, дуже дороговартісне. Понад місяць хлопець провів у лікарні. Але додому пішов своїми ногами. Частина підшлункової залози повністю відновилася. Звісно, тепер все життя хлопчині доведеться дотримуватися суворої дієти: табу на смажене, жирне та алкоголь”.

Джерело: “АСС

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ