У Чернівцях Л. Гриневич заявила, що жодна школа з навчанням мовою нацменшин не буде закрита

Сьогодні у Чернівцях Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич  зустрілалась із педагогічною громадськістю закладів освіти Чернівецької області з навчанням мовами національних меншин.
Під час круглого столу вона заявила, що у рамках “Закону про освіту”, статус шкіл із навчанням мовами національних меншин буде посилюватись. Також вона уточнила, що, жодна школа з навчанням мовою нацменшин не буде закрита, – повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
“Учні з 1 по 11 класи  навчатимуться румунською мовою. Але в старшій школі частина предметів буде українською мовою. Зокрема, коли діти будуть до цього готові”, – зазначила Л. Гриневич. “Після навчання в школі мовами нацменшин дітки повинні опанувати державну мову”.
“Для того, щоб допомогти підвищити кваліфікацію вчителів, котрі навчають діток румунської мови, в бюджеті на 2018 рік закладена відповідна сума коштів. Ми готові співпрацювати з Міністерством освіти Румунії, аби принести користь нашим дітям”, – сказала Міністр.img_2059 img_2066_0 img_2072 img_2076 img_2093 img_2108

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ