У Чернівцях на хабарі затримали адвоката (ФОТО)

Адвокат Ради адвокатів у Чернівецькій області вимагав хабар для впливу на прийняття Шевченківським районним судом м. Чернівці.

Про це повідомила військова прокуратура західного регіону України.

9 лютого правоохоронці задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди адвокатом Ради адвокатів Чернівецької області.

Хабар у розмірі 6000 доларів США від матері обвинуваченого призначався за вплив на прийняття Шевченківським районним судом м. Чернівці рішення щодо призначення її сину більш м’якого покарання та не подання уповноваженими особами Чернівецької місцевої прокуратури апеляційної скарги на вказане рішення суду.

Кошти в повному обсязі виявлено та вилучено під час проведення обшуку за місцем проживання адвоката. На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, а також обшуки за місцем роботи та проживання фігуранта справи.

Вирішуються питання щодо затримання правопорушника в порядку ст. 208 КПК України, повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням), та обрання запобіжного заходу.

У Чернівцях адвокат вимагав 6 тисяч доларів хабара (ФОТО)

У Чернівцях адвокат вимагав 6 тисяч доларів хабара (ФОТО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ