У Чернівцях патрульні надали допомогу чоловікові, у якого стався напад епілепсії

Нещодавно у Чернівцях на вул. Руській патрульні помітили двох громадян, які переходили дорогу у невстановленому місці. Інспектори зупинили чоловіків, провели із ними профілактичну бесіду та направили обох до пішохідного переходу.

За кілька хвилин на протилежному боці дороги поблизу зупинки громадського транспорту поліцейські побачили, що одному з громадян стало погано. Він почав падати, а його знайомий злякався та швидко рушив у невідомому напрямку.21370967_1946621925611050_7852250621321991859_n

Патрульні оперативно надали чоловікові допомогу. Декілька разів чоловікові ставало краще, потім його стан погіршувався. Зі слів медиків, які прибули на виклик, у громадянина за невеликий проміжок часу сталося декілька епілептичних нападів.

Охоронці порядку зв’язалися із матір’ю хворого, яка  повідомила, що син перебуває на обліку з травмою голови у психіатричній лікарні. Хворого бригадою швидкої медичної допомоги доставлено на вул. Мусоргського для подальшого огляду, – повідомили в УПП в м. Чернівцях.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ