У Чернівцях патрульні організували для дітей різдвяне свято (ФОТО)

Сьогодні, на Центральній площі нашого міста, відбулась зустріч з патрульними поліцейськими. На захід завітали як діти, так і дорослі.

Для дітей патрульні поліцейські організували масу розваг. Так, хлопчики й дівчатка змогли ознайомитися з службовим автомобілем, побачити та приміряти амуніцію охоронців порядку. Також в інтерактивний формі патрульні провели дітям заняття на знання правил дорожнього руху.

“А можна посидіти з Вами в справжньому, поліцейському автомобілі? А яке найнебезпечніше завдання було у Вас на службі? А важко бути патрульним поліцейським?”, – на ці та інші запитання відповідали охоронці порядку під час заходу.

Як зазначив т.в.о начальника УПП в Чернівецькій області – Руслан Рубан, такі зустрічі є дуже важливими, адже спілкуємося з людьми в неформальній обстановці. “Особливу увагу приділяємо, звісно ж, дітям: прагнемо донести важливий меседж, що патрульний поліцейський – це друг, до якого завжди можна звернутися за допомогою”, – зазначив він.

Корисні подарунки, солодощі та фото з патрульними – очікували кожного, хто завітав на зустріч.

Патрульна поліція Чернівецької області ще раз вітає усіх зі святами: будьте законослухняними та відповідальними, повідомляє прес-служба УПП в Чернівецькій області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ