У Чернівцях презентували виставку картин співробітниці академії СБУ Лесі Шиденко «Невидима варта» (ФОТО)

У неділю, 25 червня, в Академічному палаці, що у чернівцях, відбулась благодійна виставка картин співробітниці Національної академії Служби безпеки України Лесі Шиденко та її доньки Олександри «Невидима варта», які присвятили  пам’яті загиблих бійців АТО, які були співробітниками СБУ.

Леся Шиденко поділилась, що назва виставки є символічною, адже представлені на роботах працівники СБУ, які загинули в зоні АТО, виконували «дуже важливу роботу, якої не видно» – охорона безпеки нашої держави.

Присутнім розповіли про кожного бійця СБУ, які зображені на картині. Серед них і чернівчанин, капітан спецпідрозділу «Альфа» Олександр Петрищук, який загинув під Слов’янськом у Донецькій області, поблизу блокпоста в районі гори Карачун 24 червня 2014 року.

Авторка виставки поділилась,  що Олександр Петращук був усміхненим, веселим, любив природу, гори, а також мріяв придбати власну автівку. «Тому я вирішила зобразити його за кермом розкішного хромованого кабріолета, позаду Героя – гори», – поділилася авторка.

Після презентації виставки, учасники заходу мали нагоду переглянути виставу-реквієм «Війна без строку…», підготовлена курсантами Національної Академії СБУ в пам’ять про загиблих в АТО військовослужбовців СБУ.

Під час заходу було зібрано кошти, які будуть передані військовому шпиталю на лікування та реабілітацію учасників АТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ