У Чернівцях презентуватимуть книгу «Тінь на порозі»

  13 лютого у Літературному целанівському центрі відбудеться презентація роману “Тінь на порозі” молодої письменниці Нати Гриценко.

  Книга “Тінь на порозі” – незвичний для української літератури дебют молодої письменниці, адже в жанрі фентезі також гостро постають проблеми насильства в сім’ї, соціальної нерівності та залежності. На презентації авторка розповідатиме про те, які дитячі травми сприяють формуванню схильностей до насильства, та в чому полягають особливості співжиття в суспільстві людей з різним сприйняттям світу.

  За покликанням Ната Гриценко – письменниця, педагог, музичний критик та музикознавець. Цікавиться аналітичною психологією, етнографією, контркультурою, коміксовою та кіноестетикою. Опікується тематичним порталом “Khatacomb” і власним гуртом “Casa Ukrania”.

  Роман з’явився друком завдяки співпраці авторки з Літературною агенцією “Acris”, яка допомогла доопрацювати текст, знайшла для нього видавництво та займається її промоцією.

  Подія відбудеться у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) у рамках першої частини презентаційного туру, у який увійшло 8 міст. Початок о 18:30, вхід вільний.

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ