У Чернівцях пройшов Національний юнацький турнір з тенісу

У січні, під час шкільних канікул, відділенням тенісу Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи проводиться Національний юнацький турнір «На призи Зимових канікул» серед дітей до 10 років, який входить до календаря спортивно-масових заходів  федерації тенісу України.

 Цього року в різдвяному турнірі взяли участь спортсмени зі Львова, Коломиї, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Мукачева, Івано-Франківська та Донецька, вихованці  спортивного клубу «ACE» міста Чернівці та господарі турніру – учні Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Це перший в спортивному 2018 році старт юних тенісистів.

Упродовж 11-14 січня в ігровому залі Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи тривали тенісні баталії. За перемогу в змаганнях боролися юнаки і дівчата віком до 10 років.

Серед дівчат до 10 років на другу сходинку п’єдесталу пошани піднялась юна чернівчанка Вілігорська Анна.

Срібло серед юнаків до 10 здобув чернівчанин Лабушний Максим. Переможці та призери Національного турніру «На призи Зимових канікул» були нагороджені грамотами, кубками, медалями та солодкими новорічними сувенірами від батьківського комітету.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ