У Чернівцях прокуратура вимагає від підприємця погасити понад 180 тис. грн. боргу за користування земельною ділянкою

Керівник Чернівецької місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду Чернівецької області з позовом про стягнення з підприємця  заборгованості по орендній платі  за землю та повернення земельних ділянок.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Встановлено, що 27.05.11 між ФОП та Чернівецькою міською радою  був укладений договір оренди земельної ділянки, відповідно до якого орган місцевого самоврядування надав підприємцю в строкове платне користування на термін до 27.05.2016 року земельну ділянку площею 0,2974 га.

За результатами опрацювання інформацій Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької міської ради встановлено, що ФОП  упродовж 2015-2016 років до Чернівецької ОДПІ не подавав податкові декларації по орендній платі за землю та не сплачував орендну плату за землю, внаслідок чого утворилась заборгованість в розмірі 189 тис. грн.

Крім того, рішенням сесії Чернівецької міської ради від 11.04.16 фізичній особі-підприємцю відмовлено у продовженні договору оренди землі від 27.05.11  та припинено договір оренди.

Однак, підприємець земельну ділянку не повернув, заборгованість не погасив, що і стало підставою для звернення керівника Чернівецької місцевої прокуратури з позовом до суду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ