У Чернівцях відбувся 7-ий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби (ФОТО)

16-17 грудня 2017 р. в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся 7-й Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений ветеранам боротьби Буковини до Дня Святого Миколая.

Ці змагання стали вже традиційними і цього році в них взяли участь  175 спортсменів 2003-2004 р.н. та 2005-2007 років народження.

До Чернівців приїхали спортсмени з дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Львова, Хмельницького, Тернополя, Кам’янця-Подільського, Івано-Франківська, Городка, Коломиї, Джурова, Верховини, Збаражу, Снятина, Заставни, Новоселиці, Кельменців, спортсменів з Донецької області, представники Чернівецьких спортивних шкіл: Комплексної ДЮСШ, ДЮСШ № 1 м.Чернівці, ДЮСШ № 4 та господарів турніру – вихованців та Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Також тепло приймали гостей із Румунії та сусідньої Молдови, – повідомляє сайт ОДА.

Переможцями та призерами змагань серед юнаків в вагових категоріях  стали:

 

 

2005-2007 р.н.

Вагова категорія 26 кг:

І м. Вінтович Ілля Збараж
ІІ м. Чорнобай Роман ЧОДЮСШ
ІІІ м. Фаліковський Вадим Кишинів
  Лисюк Тимофій Хмельницький
 

Вагова категорія 29 кг:

І м. Іванчук Олександр КДЮСШ м.Чернівці
ІІ м. Григоришин Олександр Заставна
ІІІ м. Драбюк Тарас Тернопіль
  Сабадаж Артур Коломия
 

Вагова категорія 32 кг:

І м. Хариш Влад Збараж
ІІ м. Федощук Захар Городок
ІІІ м. Урсакій Костянтин ЧОДЮСШ
  Корнілов Володимир Кельменці
 

Вагова категорія 35 кг:

І м. Мороз Михайло ЧОДЮСШ
ІІ м. Житарюк Дмитро ЧОДЮСШ
 

Вагова категорія 38 кг:

І м. Шкетик Ілля Коломия
ІІ м. Ільницький Макар Львів
ІІІ м. Бергі Іон Молдова
  Цар Арсен Збараж
 

Вагова категорія 42 кг:

І м. Бастюк Богдан Збараж
ІІ м. Кречуняк Єгор ЧОДЮСШ
ІІІ м. Візнюк Стас ЧОДЮСШ
  Лисий Іван Хмельницький
 

Вагова категорія 47 кг:

І м. Горох Єгор Кам’янець-Подільський
ІІ м. Марку Іон Молдова
ІІІ м. Лисюк Дмитро Заставна
  Бондаренко Олександр Івано-Франківськ
 

Вагова категорія 53 кг:

І м. Біліченко Юрій Тернопіль
ІІ м. Штефанчук Олег ЧОДЮСШ
ІІІ м. Янчишин Костянтин Городок
  Брауда Владислав Молдова
 

Вагова категорія 59 кг:

І м. Нечипорук Єгор Молдова
ІІ м. Петрюк Денис Кельменці
ІІІ м. Сафроняк Микита ЧОДЮСШ
 

Вагова категорія 66 кг:

І м. Голка Євген Донецька обл.
ІІ м. Кукуляк Олександр ДЮСШ №4
ІІІ м. Вишницький Вадим  
  ЧепишкоКирил ЧОДЮСШ
 

2003-2004 р.н.

Вагова категорія 38 кг:

І м. Романюк Максим ЧОДЮСШ
ІІ м. Андріан Віктор Молдова
ІІІ м. Ткачук Данило Хмельницький
  Яманов Єгор Молдова
 

Вагова категорія 42 кг:

І м. Григоришин Валентин Заставна
ІІ м. Яковенко Олег Кам’янець-Подільський
ІІІ м. Лєбєдєв Олег Донецька обл.

 Переможців і призерів змагань було нагороджено грамотами,  медалями та грошовими нагородами від спонсорів змагань.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ