У Чернівцях відбувся чемпіонат міста з рукопашного бою (ФОТО)

Цими вихідними, в управлінні Чернівецького прикордонного загону  відбувся чемпіонат міста з рукопашного бою. Організаторами турніру виступила  міська федерація з рукопашного бою, начальник управління по фізичній культурі та спорту міської ради, керівництво прикордонного загону та громадська організація «Золоті Леви Чорної сотні».

В змаганнях брали участь майже вісімдесят спортсменів наймолодших вікових категорій (віком від 8 до 13 років) – вихованці спортивних клубів міста Чернівці, серед яких і діти прикордонників, що виступали за свої клуби.

Перед початком самих змагань, в рамках патріотичного виховання молоді,  юним спортсменам були продемонстровані зразки зброї, які використовуються прикордонниками під час охорони кордону. У спортсменів була можливість не лише побачити їх, а й потримати в руках.

Розпочалися змагання  з урочистого шикування, підняття Державного прапору та виконання Гімну України. Після напутніх слів від організаторів заходу, тренерів та гостей змагань, розпочалася демонстрація техніки рукопашного бою, за результатами якої молоді спортсмени отримували чергові пояси. Після здачі своєрідних заліків, черговим етапом змагань стали поєдинки в двобоях.

– Ми раді завжди допомагати тим, хто прагне нових звершень, а тому вже вдруге на базі прикордонного загону проводимо  такі змагання, основною метою яких – є пропаганда  здорового способу життя, – наголосив начальник Чернівецького прикордонного загону Олег Вовк.

Після закінчення змагань всі учасники, отримали подарунки від організаторів, а переможці та призери турніру, ще й  були нагороджені медалями та дипломами, повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ