У Чернівцях за невчасний демонтаж літніх майданчиків – штрафуватимуть

У Чернівцях закликали власників ресторанів, підприємців, які використовують літні торговельні майданчики демонтувати їх до 1 листопада.

Як зазначивли в  Інспекції з благоустрою, літній торговий майданчик – тимчасова, збірно-розбірна конструкція з навісом або без нього, що виготовляється з полегшених матеріалів, основними складовими якої є вуличні меблі (лавки, столи, стільці), використовується як приналежна річ для здійснення комерційної діяльності та розміщується в теплий період року з 01 березня до 01 листопада безпосередньо біля об’єкта сфери торгівлі (послуг) який забезпечений санітарно-побутовими умовами для дотримання правил особистої гігієни з наявним (доступним) санітарним вузлом.

 “10.11.2017 року Інспекція з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради буде змушена вживати заходи адміністративного впливу, передбачені ст. 152 КУпАП до відповідальних осіб та підприємців, які не демонтували літні торговельні майданчики у встановлений термін”, – повідомив керівник Інспекції з благоустрою Сергій Обшанський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ