У дворику Ратуші десятки дітей мали змогу дізнатися про ІТ-технології та робототехніку (ВІДЕО)

Сьогодні у дворику Ратуші відбувся «Start IT Fest» – захід, який присвячений IT-індустрії та робототехніці. Тут спеціалісти сучасних технологій проводили майстер-класи робототехніки, друку на 3D-принтерах тощо.
Організатор заходу Ігор Мосін, який є засновником Центру робототехніки «Boteon Education» у Чернівцях, розповідає – головною метою дійства є заохочування дітей займатися робототехнікою та інформаційними технологіями:
«Сьогодні ми представляємо виставку роботів – робота-бармена, роботів-жуків, які дозволяють виконувати простенькі функції в побуті або в промисловості».
Таку ідею підтримала Чернівецька міська рада. Як відмітив міський голова Олексій Каспрук, дітей потрібно вчити робототехніці, програмуванню та інших подібних речей, які можуть змінювати наш світ.
«Я бачу, що є дуже великий інтерес. Переконаний, це буде одним із перших таких поштовхів для розвитку ІТ-індустрії».
«Start IT Fest» зібрав чимало дітей, які були захоплені сучасними технологіями, зокрема – роботом, який розливав напої. Поруч з ним був присутній робот-офіціант, який мав би допомагати своєму «колезі».
«Зараз у нас дитячій захід, тому робот-офіціант відпочиває. Він повністю функціональний: може щось взяти, перенести, забрати», – розповідає засновник і керівник Центру робототехніки «Boteon» Олексій Резніченко.
Як пообіцяли організатори, таке дійство може стати традиційним у Чернівцях.
«Місто в своїй стратегій розвитку декларує те, що потрібно розвивати інформаційні технології та популяризувати їх серед молоді, аби вони ставали базою майбутньої економіки міста», – додав організатор Ігор Мосін.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ