У Глибоці відзначали День селища (ФОТО)

Щороку 25 червня у Глибоці відзначають День народження селища. Традиційно цей день співпадає з Днем молоді та відзначається напередодні дня Конституції України.

На святкування до Глибоки завітали: гості з Молдови, Румунії, Рівного, народні депутати України, голови районних рад області, представники Асоціації міст України,  працівники селищної та районної влади тощо.

У рамках святкування Глибоцькій громаді подарували освячені образи.  Також було підписано угоду «Про співпрацю» між смт.Глибока та м.Дубно Рівненської області.

У селищному парку була встановлена велика сцена та проведено свято  «Глибоцький медівник». Місцеві господині наготували різноманітні смаколики, якими частували безкоштовно усіх гостей свята. Всі охочи могли скуштувати смачні страви, поспівати і потанцювати.

Професійне жури, яке складалось з фахівців кондитерської  та ресторанної справи, дегустувало страви та визначала кращих.

Окрім того, до Дня народження селища організатори влаштували змагання з особистої першості  Глибоцького  району  з шахів  і шашок  серед чоловіків  і  жінок, провели відкритий чемпіонат Чернівецької області.

Насамкінець для глибочан та гостей міста  виступили рок-гурт «Дикі люди» та фолк-поп гурт «Гоцки-поцки по-глибоцьки».

Фото Глибока-інфо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ