У місті облаштують спеціальні маршрути для людей з вадами зору

У Чернівцях з’являться спеціальні маршрути тактильною плиткою для людей з вадами зору. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Чернівецької міської ради. Планується облаштування тактильною плиткою маршрутів – від будинку №188 на вулиці Головній (гуртожиток УВО УТОС) до зупинки громадського транспорту “Типографія” на вулиці Головній та від зупинки громадського транспорту “Підприємство “Трембіта” на вулиці Комарова Володимира до поліклініки на вулиці Комарова Володимира, 2.
Дана петиція набрала 265 голосів. Під час спільного розгляду петиції за участю автора та працівників департаменту житлово-комунального господарства міської ради, автору було повідомлено, що виконання робіт з облаштування тактильною плиткою даних маршрутів планується включити в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в місті Чернівці на 2017-2020 роки “Комфортне місто” на 2018 рік.

Тактильна плитка дозволяє людям з вадами зору зорієнтуватися на місцевості, зрозуміти, де знаходиться початок проїжджої частини і безпечно зайти до транспорту.

Нагадаємо, восени на вулиці Героїв Майдану навпроти міської лікарні №1 вже відкрили оновлену зупинку громадського транспорту з використанням тактильної плитки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ