У Сокирянах вода непридатна для вживання

Про це повідомляє nordbess-news.cv.ua.
Так, 6 липня  відбулось екстрене  засідання районної комісії ТЕБ та НС. Під час заходу

головний лікар Сокирянської ЦРЛ Олена Мельничук, звітуючи перед членами комісії зазначила, що пройшли стаціонарне лікування з гострими кишковими захворюваннями 57 хворих, 34 отримали медичну допомогу амбулаторно. З усіх хворих, які звертались з даним діагнозом, майже 90% жителі міста Сокиряни.

Про невтішні результати досліджень проб води з Сокирянського водогону повідомила в.о. завідуючої Сокирянського районного відділу лабораторних досліджень Марина Колчева, адже за результатами лабораторних досліджень проб води, відібраних 4 липня з різних місць Сокирянського міського водогону, відхилення від «Гігієнічних вимог для питної води, призначеної для споживання людиною» за мікробіологічними показниками,  виявлені у 4-х пробах ( на контрольних точках  «Шипіт», ДНЗ «Барвінок». Гімназія та ресторан). Більше того, як зазначила пані Колчева, про негативну якість питної води неодноразово до цього повідомлялась міська рада, і їм було запропоновано замінити засоби  обеззаражування води та  встановити автоматичну систему хлорування, однак всі вказівки були проігноровані владою Сокирянської ОТГ.

Голова Сокирянськох районної державної адміністрації Gетро Бескупський ознайомив членів комісії ТЕБ та НС з пропозиціями державної установи «Чернівецький обласний лабораторнbq центр МОЗ України», відповідно яких було прийнято рішення рекомендувати Сокирянській міській раді призупинини централізовану подачу води в місто Сокиряни з 7 липня 2017 року до стабілізації епідеміологічної ситуації, а також організувати в період відсутності централізованого водопостачання безперебійне забезпечення жителів міста Сокиряни привозною водою гарантованої якості.

Читайте також: На Сокирянщині 24 особи перебувають у лікарні через інфекції. Фахівці підозрюють, що причиною може бути вода

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ