У центрі Чернівців можна безкоштовно підзарядити гаджет (ВІДЕО)

Ідея створити вуличну зарядку для гаджетів у Василя виникла тоді, коли в дорозі розрядився телефон. Чоловік пригадує, треба було терміново зателефонувати, а підзарядити акумулятор не мав можливості.

«Якщо нема в машині блоку живлення, то треба іти в магазини просити, – розповідає підприємець. -Багато продавців не хочуть в цьому допомогти. Тому і вирішив таку зарядку зробити на вулиці»

Вуличну зарядку чоловік облаштував біля свого магазину. На підвіконні вмонтував панель з USB-роз’ємами. Аби було зручно – встановив лавицю.

«Ви приїхали, підключили, вставили планшет і заряджаєте. Присіли, відпочили. WI-FI безкоштовний. Почитали новини, подзвонили до когось. Відключили і пішли собі додому», – демонструє Василь.

У подальшому планує біля зарядки ще поставити кабелі, оскільки не у всіх вони є при собі. А над вікном вмонтувати сонячну батарею для живлення. Щоб новинку не пошкодили вандали – з обох боків встановив камери спостереження. Підприємець сподівається, згодом такі ж зарядки з’являться по всьому місту, оскільки їх встановлення – недороге.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ