Українська компанія зняла фільм про людей, які покинули усе задля улюбленої справи

Українська компанія Rebel Monkey Production зняла документально-художній фільм “Покликання” про людей, які змогли звільнитися з надокучливої роботи та розпочали власну справу.

Як повідомили організатори, фільм про  історії людей, які ламають стереотипи і досягають результатів, незважаючи ситуацію в Україні. Серед них – мільйонер, який тричі був банкротом, відомі музиканти, артисти або пересічні українці, які створили для себе краще життя власними силами.

У зйомках документальної частини фільму брали участь: Наталя Жижченко – солістка гурту Onuka; Sasha Boole – український блюзмен, Максим Дем’ян – власник мережі супермаркетів, який кілька разів ставав банкротом; Сергій Пішковцій – головний редактор інтернет-видання Inspired; Сергій Марченко – засновник фестивалю Razonfest.

Стрічку створив режисер Станіслав Пуздряк – автор короткометражного фільму “Імміграніада” про людей, які поїхали за кордон на заробітки. Його він презентував у 2015 році. Фільмом “Покликання” Станіслав прагне надихнути людей на перші кроки до того, щоб розпочати займатися улюбленою справою.

Бюджет фільму склав $2 000, значну частину роботи автор стрічки виконував самостійно. Зйомки проводили в п’ятьох містах: Чернівцях, Києві, Одесі, Львові та Копенгагені.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ