В Кельменецькому районі стало на два сучасних дитячих садочки більше

Оновлені установи на днях відкрилися у селах Лівинці та Зеленій. Окрім того, реконструйовано дитячо-юнацьку спортивну школу в самому райцентрі. На урочисте свято відкриття цих та інших установ завітали керівники обласної та районної виконавчої влади.
Дошкільний навчальний заклад села Лівинці довгий час перебував в аварійному стані. Всьому виною – відсутність фінансування. З 2005 року на базі місцевої школи розпочала роботу прогулянкова група по підготовці дітей до навчання. Однак, вона не могла прийняли всіх охочих. Саме тому у 2010 році зусиллями місцевої влади та громади розпочався капітальний ремонт установи. Загалом же, загальна вартість всіх робіт склала понад півтора мільйони гривень. Чи не найбільше радіють обновці батьки дошкільнят. Зазначають, – тепер садок може охопити вихованням понад 60 дітей, яких навчатимуть досвідчені вихователі. Батьки ж зможуть в цей час спокійно займатися справами та господарством.
Загалом же садочок облаштовано світлими ігровими та спальними кімнатами, музично-спортивним залом. Групові кімнати обладнано сучасними дитячими меблями. Окрім того, діткам є тут і чим гратися. Адже заклад забезпечений іграшками, м’ячами та спортивним інвентарем. Капітально відремонтували і ДНЗ у сусідній Зеленій. Старе приміщення перекрили шифером, встановили системи опалення, водопостачання та водовідведення. Всередині змонтовано підвісну стелю, а також встелено ламінатом підлогу. Тішить око і прилеглий до садочка спортивний майданчик, а також озеленене подвір’я. Завідуюча ДНЗ Тамара Чебан з радістю розповідає про оновлений заклад.
Губернатор краю Михайло Папієв наголошує, що таких сучасних садочків необхідно збудувати ще біля 30-ти. Керівник виконавчої гілки влади поставив чітке завдання – охопити дошкільною освітою 99% садочків та рівнятися на Францію, яка є лідером по цих показниках у світі. Голова ОДА розповів і чому садочки відкрили саме тепер.
Також Михайло Папієв оглянув приміщення Кельменецької ДЮСШ після капітального ремонту. Наразі, спортшкола забезпечена всіма необхідними умовами для виховання тут майбутніх чемпіонів та майстрів спорту.
Насамкінець, керівники районної та обласної влади оглянули новозбудоване приміщення Кельменецького районного центру зайнятості. Голова ОДА пообіцяв, що робочих місць на Буковині створюватимуть дедалі більше. А тому працевлаштуватися буде легше. До того ж кожному кельменчанину тут допоможуть ознайомитися з ринком вакансій професійні консультанти.
Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці»

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ