В області діють три центри з надання безоплатної правової допомоги для учасників АТО (ВІДЕО)

З липня в Україні запрацювало 100 центрів з надання безкоштовної правової допомоги, зокрема три такі установи працюють в Чернівецькій області (м.Чернівці, м. Вижниця та смт. Кельменці).

Як розповів директор Чернівецького міського центру з надання безоплатної вторинної допомоги Сергій Мінтенко, за кілька місяців були налагоджені зв’язки зі громадськими організаціями, які опікуються вирішеннями питань учасників АТО, з центром надання допомоги учасникам АТО, однак є багато випадків, коли військові не знають, як вирішити те, чи інше питання.
«Тому я запрошую звертатись до нашого центру до центрів, які є на території нашої області. Ми зможемо надати правову допомогу, у тому числі і безоплатно», – зазначив С. Мінтенко.
Керівник центру зауважив, що здебільшого в учасників бойових дій виникають проблеми з отриманням пільг, адже хлопці не знають куди звернутися. «Ми надаємо такі послуги, можна і по телефону, а також звернутись безпосередньо до центру і наші працівники із залученням адвокатів нададуть правову допомогу», – розповів представник центру.
Крім того, центр починає проводити виїзні прийоми громадян, а для учасників АТО таку допомогу регулярно проводитимуть у госпіталі інвалідів у м. Чернівці.
Чернівецький міський центр з надання безоплатної вторинної допомоги знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1. Тел.51-36-12, 51-36-14.
Нагадаємо, аби полегшити вирішення проблем учасників АТО, створено сайт та видано спеціальні примірники.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ