Вчені знайшли пояснення, чому жінки люблять чоловіків в уніформі

Дослідники з Італії під керівництвом Серенелли Саломоні провели спеціальний моніторинг жіночих симпатій і з’ясували, що найбільшою популярністю серед представниць прекрасної статі користуються полісмени, рятувальники, лікарі, пілоти тощо. Причому, як би не звично це не прозвучало, не так представники цих професій самі по собі, а їх … форма.

Причини, як з’ясувалося, у тих ролях, які жінка ототожнює в свідомості із тою чи іншою професією. Хто особливо цінує в людях самовідданість, холодний розум – для тих не буде кращого нікого за чоловіка у білому халаті. Причому цього ж чоловіка у повсякденних джинсах така жінка сприйматиме куди прозаїчніше. Вся причина  в тому, що білий халат для неї і є підсвідомим гарантом тих рис, які вона шукає у  чоловікові.

Жінка, котра часто потрапляє у небезпечні ситуації і якій потрібне надійне плече та захист, симпатизуватиме виглядові полісменів та рятувальників, їх уніформа у неї буде асоціюватися із впевненістю у безпеці.

Втомлені від сірих світських буднів дами часто звертають увагу на кухарів (такі жінки, будуючи кар’єру, перебрали на себе чоловічі риси, тож інтуїтивно зупиняють свою увагу на «протилежних» чоловіках, котрі асоціюються із створенням затишку, приготуванням їжі і гармонією).

Жінки, котрі вийшли з бідних родин і мали справу з фінансовою скрутою, захоплюватимуться мужчинами у елегантному костюмі та краватці, для них зовнішні показники престижу та статусу залишаться важливими надовго). Їх принц – чоловік ділового стилю з дорогим годинником, розкішним авто і статками.

Не менш цікавими є дослідження стосовно кольорової гами. Вчені доводять, що пілоти, полісмени, рятувальники  і т.д. приваблюють жінок також кольором форми (у більшості країн це темно-синя гама), такий колір асоціюється зі стабільністю та захищеністю.

Виходить, що з таких позицій поговірка про те, що зустрічають по одежі, має ще один підтекст: людина, оцінюючи роль і характер співрозмовника за тою уніформою, яку той носить, робить висновок нього загалом.

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ