Викладачі ЧНУ їздили до Путильського та Вижницького районів в навчальних цілях (ФОТО)

Викладачі економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, котрі вивчають питання сталого розвитку місцевих громад, їздили в навчальну поїздку до Путильського та Вижницького районів. Про це пише прес-центр Чернівецької ОДА. Подія відбулася у рамках проведення науково-практичної конференції «Сталий розвиток місцевих громад: роль економічної освіти та науки».
Викладачі мали змогу ознайомитися зі станом соціально-економічного розвитку Путильщини та Вижниччини, з роллю та місцем проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у сприянні сталому розвитку місцевих громад, а також почути про діяльність сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Дари Гуцульщини» та «Банилів», котрі створені в рамках Проекту, та оглянути виробничі площі СОК «Дари Гуцульщини».

img_6783_0 img_6810_1 img_6743_2 img_6715 img_6707 img_6710_0
Керівники кооперативів поінформували про напрямки своєї діяльності та про користь для району та їх мешканців від залучення європейських коштів.

Зокрема, кожен із зазначених кооперативів отримав від Проекту фінансування на придбання обладнання в сумі 45 тис. доларів США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ