Європейський Союз допомагає Чернівцям вирішити проблеми з водопостачанням, а також покращити ефективність роботи водоканалу

ЄС реалізує в Чернівцях програму щодо поліпшення водопостачання міста, а також покращення ефективності роботи КП «Чернівціводоканал» та зниження витрат на підприємстві.

Для реалізації програми Федеративна Республіка Німеччина надала місту кредит в розмірі 17 мільйонів євро, на додаток до якого з міського бюджету було виділено ще три мільйони євро.

20 мільйонів євро будуть використані для відновлення об’єктів з підйому, передачі і розподілу води, таких як насосні станції, очисні споруди, а також трубопровідні мережі в Чернівцях і за межами міста. Також інвестиції будуть використані для підвищення надійності і якості поставок води, і зниження виробничих і енергетичних витрат КП «Чернівціводоканал».

«Кінцева мета програми полягає в тому, щоб перетворити «Чернівціводоканал» на підприємство, яке надає якісні послуги з водопостачання та водовідведення за доступними цінами, при цьому не залучаючи жодної фінансової підтримки з боку уряду», – каже начальник підприємства Анатолій Чабан.

Цей план буде включати себе проведення заходів по скороченню витрат і збільшенню доходів компанії. На гроші Євросоюзу також буде придбано сучасне обладнання, яке коштує 150 тисяч євро, та яке дозволить знизити втрати води у водопровідних мережах. Усі заходи будуть спрямовані на досягнення цілей, окреслених до 2022 року, – повідомили у міськраді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ