Житлово-будівельне товариство сплатить Чернівецькій міськраді 1,6 млн грн боргу

Господарський суд Чернівецької області підтримав позицію керівника Чернівецької місцевої прокуратури та своїм рішенням від 26.06.2017 зобов’язав житлово-будівельне товариство сплатити Чернівецькій міській раді 1,6 млн грн заборгованості по договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Чернівці.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, згідно умов договору про пайову участь між Чернівецькою міською радою та житлово-будівельним товариством, замовник зобов’язався взяти участь у розвитку інфраструктури міста при здійсненні будівництва багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом.

Після закінчення всіх будівельних робіт товариство вказало в Декларації про готовність об’єкту до експлуатації, а також вказало, що кошти пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту сплачені в повному обсязі.

Втім, прокуратура встановила наявність заборгованості, яка з урахуванням пені та штрафних санкцій сягає понад 1,6 млн грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ